FAQ |
Kalender |
|
![]() |
#1 | |||
|
||||
Administratör
|
Festligt! Jag hittade inget som var "privata meddelanden". 2009 så kunde man inte svara på andras wall posts utan man skickade helt enkelt en ny wall post tillbaka för att svara.
__________________
@Zn4rK - Börja blogga - Paintball i Göteborg Det jag skriver är mina personliga åsikter och återspeglar inte vad WN eller andra företag jag representerar tycker. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |||
|
||||
Har WN som tidsfördriv
|
Citat:
I början skrev man oftast bara på varandras wall helt öppet. Det är meddelanden som har varit öppna hela tiden så detta är med andra ord ingen bug även om vissa kanske trodde att detta var privata meddelanden då. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | ||
|
|||
Medlem
|
Det är inga privata meddelanden. Det är wall-to-wall conversationer som man hade förut. Det är nu på senare tid som folk slutat skriva så mycket öppet på Facebook, man inser att det kanske inte är så bra i längden. När folk då läser sina gamla wall-to-wall posts tror de att det måste vara privata meddelanden för "inte skulle jag skriva så där helt öppet", men jo, det gjorde man då, inte idag.
|
||
![]() |
![]() |
Svara |
|
|