FAQ |
Kalender |
|
![]() |
#1 | ||
|
|||
Har WN som tidsfördriv
|
Jag rekommenderar ingen Packard Bell, Asus eller Acer. För 11 papp får du en riktigt kvalitetslaptop (MBP 13") på Media Markt. Den verkar också kunna klara av Starcraft II (källa: http://answers.yahoo.com/question/in...3140216AAvi0Au).
Är du ute efter en generell PC burk så är HP Pavilion DV6-2170eo att rekommendera (http://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=536370) |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
|
|||
Klarade millennium-buggen
|
VARNING! KÖP INTE HP DV6... Det är en modell med mycket problem med. Acer är ett riktigt skräp märke. Satsa på HP eller DELL i deras företags segment, undvik konsument segmentet, lägre byggkvalite på dessa maskiner. Sony har en del söta maskiner, men det skicka med en jävla massa skräp mjukvara..
Vad kräver Starcraft för hårdvara? Kan du inte köpa en MacBook och sedan installera Dualboot på den? ' Citat:
|
||
![]() |
![]() |
Svara |
|
|