| FAQ |
| Kalender |
|
|
|
|
#1 | |||
|
||||
|
Supermoderator
|
Citat:
Snarare är det väl så att de som blir "censurerade" (modererade är nog ett bättre ord) inte kan göra mycket åt det, annat än att välja att bli förbannade och i "extremfall" lämna forumet. OM det skulle vara så (vilket jag inte påstår) att trådar skulle stängas till hänsyn för annonsörer tror jag det KAN bli rejält kontraproduktivt i längden, såvida forumägarens mål är att ha många medlemmar här.
__________________
- • Jag (Twitter) kränger domäner via Fancy.Domains • Jag värderar domäner via Värderadomäner.se - 20% rabatt för WN-medlemmar. Uppge kod: wn20. |
|||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#2 | ||
|
|||
|
Supermoderator
|
Citat:
![]() Med det sagt så är det ju inte ens så att vi hindrar någon från att framföra en åsikt genom att stänga en tråd. Det går som sagt var alldeles utmärkt att starta en ny tråd och skriva precis vad man önskar (så länge det följer forumets regler naturligtvis).
__________________
Full-stack developer, free for smaller assignments |
||
|
|
Svara med citat
|
| Svara |
| Ämnesverktyg | |
| Visningsalternativ | |
|
|