Citat:
Ursprungligen postat av Nicklas
Binero har nog gått under isen nu, beställde 2 domäner kl 12 idag som är betalda och klara och de är fortfarande inte registrerade. Hade jag inte haft så många domännamn där skulle jag flyttat rubbet till något ställe som funkar. Får planera in en flytt under året. Senaste gångerna när jag reggat något har jag fått kontakta supporten för att registreringarna ska gå igenom. Någon som kan säga vad som har hänt med Binero, numera Sveriges sämsta Webbhotell.
|
Jag fick inte igenom registreringar tidigare av .nu så jag använde ett annat företag. Värre nu är att jag inte får igenom mina förnyelser heller

...
Eftersom varken fakturaavdelningen som tidigare varit fenomenal eller vanliga supporten svarar på mina ärenden misstänker jag att de har för lite personal..
Jag hoppas att de vänder på det fria fall i anseende som Binero sysslar med.