FAQ |
Kalender |
|
![]() |
#1 | ||
|
|||
Mycket flitig postare
|
Jo jag förstod att det kanske lite lätt tar musten ur... Det är dock inte meningen utan mer att man bör inse vad som kanske krävs idag. Då lägger du inte ner krut på något som inte passar eller för den delen satsar på flera projekt samtidigt och tappar fokus. Är du medveten tror jag dina chanser öka med eller utan resurser.
Det är med små eller inga resurser magin startar - men passionen måste finnas där. Gillar du någon av dina domäner och ser dig ha passionen över längre tid - hoppa på - annars lovar jag att du hittar något där din passion leder vägen. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
|
|||
Nykomling
|
Sorry Johan men jag menande inget illa med kommentar "WOOW!!! Det var en lärorik svar. Tackar för kloka ord "johan1234". " Jag VERKLIGEN uppskattade din tid som du använde för att svara på min fråga.
Som sagt: Fattig man har tusen drömmar - och rik bara en - att bli rikare. (Jag drack några öl ikväll så jag kom på den frasen ![]() |
||
![]() |
![]() |
Svara |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|