Kom ihåg mig?
Home Menu

Menu


DDoS hos FSdata

 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Oläst 2013-03-17, 13:24 #15
jackan jackan är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Feb 2011
Inlägg: 21
jackan jackan är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Feb 2011
Inlägg: 21
Citat:
Ursprungligen postat av patrikweb Visa inlägg
Har drivit företag sedan 2004, har inte ärvt eller vunnit några pengar. Varje krona har jag tjänat själv. Så pengarna kommer från bra tjänster.

Sedan att jag valt sakta börja dra mig tillbaka och överlåta allt mer till anställda är annan sak, men det sticker i ögonen på folk att jag inte behöver jobba länge om jag inte vill vid 27 års ålder och ändå kan slösa mer pengar på en månad än många har son årsinkomst.

Svenska avundsjukan, och det märks även att folk tycker rika ska bekosta hela samhället till 80-90% medans själv inte ens bidra med 10%
// Sorry TS för OT men vill inte släppa detta...

Jag tvekar inte på att du har dåliga produkter, jag vill heller inte rikta min kritik med avundsjuka som syfte. Däremot är det enligt min åsikt otroligt oprofessionellt att yttra sig på det sättet du gör, detta bör du faktiskt ha koll på eftersom du varit företagare under en längre tid.

När det gäller din inkomst och personliga vanor så finns det i denna diskussion inget relevant syfte med att delge detta. Föreslår Facebook eller Twitter för såna yttranden.

Jag inbjuder till mer diskussion över PM, då jag inte vill att tråden tappar fokus helt.

// jackan
jackan är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat
 


Aktiva användare som för närvarande tittar på det här ämnet: 1 (0 medlemmar och 1 gäster)
 

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av

Forumhopp


Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 02:13.

Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
 
Copyright © 2017