FAQ |
Kalender |
![]() |
#1 | |||
|
||||
Har WN som tidsfördriv
|
Finns säker fler här som idag fick massor med kuvert från "European City Guide" där dom vill att man ska beställa en CD-rom med en katalog över alla företag i Europa. Endast 987 euro.. Billigt och bra.
Men vad ska man göra med de förtryckta returkuvert man fick med? "Domain registry of america" brukade ju skicka med sådana och jag brukade returnera gamla kvitton från ica och liknande, nu får jag inga förtryckta returkuver med dem längre.. Så det måste ju kosta dem en slant om alla skickar tillbaka något kul.. Förslag? edit: Såg nu att breven kom från "Box 55 935, 102 16 Stockholm", och jag hittar inget företag skrivet på den adressen, någon som vet mer? Returkuverten ska till Spanien och mr Martínez Cubells.. Hittade även den här sidan med google: Stop European City Guide |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |||
|
||||
Nykomling
|
Jag fick inget förbetalat returporto tyvärr... Google är fantastiskt! Misstänkte att det var något skumt... men jag var ju lite nyfiken på vad det var för något bakom det hela... Nu vet jag!
Ha det bäst! Mvh Markus www.etrendstore.se |
|||
![]() |
![]() |
Svara |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|