FAQ |
Kalender |
![]() |
#1 | ||
|
|||
Validating
|
Det är inte varje dag det händer.......
Men när det plötsligt sker, efter nästan 6 år i SEO branschen Mycket slit med att informera allmänheten via webben om hur sökmotorer fungerar och hur dom skall ha en möjlighet till hyfsade placeringar med lite arbete. NÄR DET VÄL KOMMER SÅ BLIR MAN BARA SÅ OERHÖRT GLAD ![]() Citat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |||
|
||||
Klarade millennium-buggen
|
Ibland händer det.
Kul!! 9.9/10 mail är klagomål, "bra" anses vara "default" och behöver inte nämnas tycks det, men en dunk i ryggen ibland kan göra dagen för en. ![]() |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |||
|
||||
Mycket flitig postare
|
Hade en kund som ringde o nästan skrek efter dom fått en förstaplacering
![]() och det har visat sig i deras orderingång att de inte är direkt besvikna. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | ||
|
|||
Validating
|
Citat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |||
|
||||
Mycket flitig postare
|
Problemet är ibland att det är just de missnöjda som mailar. Men självklart händer det att man får långa tackbrev, det är väl en av tjusningarna :P.
Kan ta mig själv som exempel, det är inte ofta jag mailar webmasters till sidor som jag verkligen älskar (och har haft nytta av). Ibland händer med men det brukar då vara blandad kritik/beröm/synpunkter. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |||
|
||||
Medlem
|
Gratulerar
![]() |
|||
![]() |
![]() |
Svara |
|
|