FAQ |
Kalender |
![]() |
#1 | ||
|
|||
Flitig postare
|
Hej, jag driver lite vid sidan av mina andra projekt en liten sajt med med nyheter, artiklar och liknande med fokus på bärbara datorer. Tänkte lägga till mer "unikt" innehåll, och vad passar då inte bättre än att fråga professionella användare om deras bärbara dator?
PM:a mig så skickar jag ett gäng frågor (vad du använder den till, om du är nöjd med den, och liknande). Ange gärna om du kastat ut din stationära till förmån för en bärbar, eller om du mest har den för att se på film när du reser eller liknande, så kan jag anpassa frågorna något. Det behöver bara ta några minuter att svara på frågorna. Som tack för hjälpen så skriver jag några rader text om webbplatser du driver, plus att jag länkar till dem givetvis. Det går förstås att vara anonym också. ![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
|
|||
Mycket flitig postare
|
Jag förmodar att det handlar om http://www.laptopguiden.se/?
Funkar det att köra sådana här förfrågningar? Hur pass hjälpsamma är folk? |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | ||
|
|||
Flitig postare
|
Förutsatt att det handlar om Laptopguiden:
Måste helt ärligt säga att jag höll på att snubbla över Ta bort-knappen när det gällde din förfrågning om att få vara med i Svenska Länkkatalogen. Jag trodde att det var ännu en AdSense-tallrik med affe-ordbajseri, men det var det inte. Det var en bra och användbar resurs! Bra. Den godkändes. Sånt gillar vi. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | ||
|
|||
Flitig postare
|
Citat:
Funkar och funkar.. jag har fått 4-5 svar, det var kanske något sämre än jag räknat med. Men stort tack i alla fall till er som svarat. (Och är det någon mer som är intresserad så hör av er.) Citat:
|
||
![]() |
![]() |
Svara |
|
|