| FAQ |
| Kalender |
|
|
|
|
#1 | ||
|
|||
|
Medlem
|
Citat:
Hej Tackar för ditt svar. Vi vill inte gärna ge ett tidsestemat då oförutsedda saker kan uppstå som gör att detta arbete drar ut på tiden. Själva flytten av kunder till det nya systemet måste ske säkert för inga fel får uppstå och det kommer ta lång tid innan alla kunder är flyttade. Jag kan dock meddela att vi påbörjar flyttandet redan nu till helgen. Mer information kommer komma löpande via våra kanaler. /Jimmie Eriksson |
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#2 | ||
|
|||
|
Klarade millennium-buggen
|
Ännu taskigare tajming är väl att Loopia skickar ut en undersökning om man skulle rekommendera dom till någon.
Härligt när man har sådana problem och kunderna dessutom är medvetna om detta... |
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#3 | ||
|
|||
|
Medlem
|
Citat:
Hej Jag tycker det är perfekt tajming. Vi vill veta hur ni kunder ser på oss och inte bara när det rullar på och alla är glada. För att få en verklig bild måste dessa undersökningar ske även när problem finns. /Jimmie Eriksson |
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#4 | ||
|
|||
|
Nykomling
|
Ah, då förstår jag... Jag började använda Loopias mail för typ en vecka sedan, och det har ju strulat hela tiden. Jag undrade vad jag gett mig in på, även om jag inte på allvar börjat ge ut min nya e-postadress till folk.
Men, en viktig fråga till Loopia; De mail som skickas till min loopia-adress, kommer de fram? Men kanske med fördröjning?
|
||
|
|
Svara med citat
|
| Svara |
|
|