FAQ |
Kalender |
|
![]() |
#1 | |||
|
||||
Medlem
|
Hej Frecka,
ja, vi har stöd för EPI Callbacks. Hos oss kallar vi det Shopper ID (SID). Läs mer här http://help.cj.com/en/lo*%40%29%29p/...s_Overview.htm Du måste vara 18 för att registrera sig hos oss. Med vänliga hälsningar Maria |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
|
|||
Mycket flitig postare
|
Hur kommer man i kontakt med den svenska delen av CJ? Mailade nämligen en fråga till info.se[snabel-a]cj.com den 26 okt och har fortfarande inte fått svar. Antar att ni använder någon annan mailadress nuförtiden?
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | ||
|
|||
Medlem
|
Hej,
Tidigare har utbetalningar från er haft referens/meddelande "CJ" Detta har räckt för att se snabbt att transaktionen kommer från er. Nu har ni bytt till ett 6-siffrigt nummer som referens. Detta matchar inte ens Account Nr eller INVOICE Nr. Kan ni inte ange en tydligare referens/avsändare på era utbetalningar? |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | ||
|
|||
Mycket flitig postare
|
Fick svar idag, så mailadressen används uppbarligen även om responstiden inte är den snabbaste.
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |||
|
||||
Medlem
|
Revinc: Vi gjort om vår utbetalningsstruktur mot publisher nyligen som medfört en del ändringar. Vi ska se över om detta går att lösa så det är enklare att se att det kommer från oss.
dannelito: Vi ber om ursäkt för sent svar! Adressen är rätt. Med vänliga hälsningar Maria |
|||
![]() |
![]() |
Svara |
|
|