Kom ihåg mig?
Home Menu

Menu


Varning fÖr bluffÖretaget webbkonsulterna!

 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Oläst 2009-10-21, 19:33 #1
tartareandesire tartareandesire är inte uppkopplad
Supermoderator
 
Reg.datum: Jan 2004
Inlägg: 11 585
tartareandesire tartareandesire är inte uppkopplad
Supermoderator
 
Reg.datum: Jan 2004
Inlägg: 11 585
Citat:
Ursprungligen postat av Webbkonsulterna Visa inlägg
Du måste tänka på något annat företag för vi har inte sökt några säljare alls, vi använder faktiskt oss inte alls av sådana.

Att vi skulle ha dåligt rykte i staden kan inte heller stämma, vi har aldrig hört något sådant under de snart 15 år som vi hållit på med domännamn och webbhotell. Däremot finns det några stora telefonsäljföretag i denna stad med dåligt rykte men vi håller inte på med något sådant. Kanske förväxlar du oss med någon av dem.

Du ville höra positiva rykten skrev du, läs då vad andra mer i denna tråden har skrivit, exempelvis BarateaU. Tyvärr är det väll så med oss människor att det är mest när det blir något problem som vi skriver och inte så ofta när allt fungerar bra. Men det är nog ett tips till oss alla att även ge beröm när saker är bra.
Givetvis är folk mer benägna att uttala sig när de råkar ut för problem men jag tror du har missat mycket på WN faktiskt. Binero och Loopia har fått beröm hundratals gånger. Även en rad mindre aktörer har berömts då och då, särskilt i just webbhotelltrådarna när folk efterfrågar ny leverantör. Nu har faktiskt även ni fått positiva betyg från ett flertal personer i den här tråden
__________________
Full-stack developer, free for smaller assignments

Senast redigerad av tartareandesire den 2009-10-21 klockan 19:36
tartareandesire är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat
Svara


Aktiva användare som för närvarande tittar på det här ämnet: 1 (0 medlemmar och 1 gäster)
 

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av

Forumhopp


Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 07:52.

Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
 
Copyright © 2017