Kom ihåg mig?
Home Menu

Menu


11 Designs till salu.

 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Oläst 2009-09-17, 02:43 #3
Hjalmarsson Hjalmarsson är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2008
Inlägg: 98
Hjalmarsson Hjalmarsson är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2008
Inlägg: 98
Och jag vill ha betalt av alla som har slösat min dyrbara tid här.. Men life sucks i know.

10 dagar efter du sa "början av nästa vecka" eller "har tid nästa vecka" så prata du om andra projekt och inte just designen i denna auktion, bad dig återkomma när du hade något specat. Då åkte du helt enkelt på ignore listan bland de som inte ger mig något. 8 dagar efter dessa så messar du om att fixa med designen senare i veckan.. suck

Lite trivia, en enda i denna tråd fullföljde sitt bud. Inte så att motivationen blir något högre och msn bundisar har jag tillräckligt med som det är.

Vad är då poängen? jag är grinig, less, frustrerad, irriterad, hungrig, omotiverad och egoistisk. gaaaaaaah!!!...................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..... (punkt)
Hjalmarsson är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat
 


Aktiva användare som för närvarande tittar på det här ämnet: 1 (0 medlemmar och 1 gäster)
 

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av

Forumhopp


Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 17:36.

Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
 
Copyright © 2017