Kom ihåg mig?

modeakuten punkt se - ingen leverans

 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Oläst 2008-09-22, 13:31 #1
Martins Martins är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Aug 2006
Inlägg: 26
Martins Martins är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Aug 2006
Inlägg: 26
Snacka precis med min syrra som hade beställt kläder från modeakuten.se den 15/8, nån dag efter beställningen dök en text upp på hemsidan att
" P.g.a Sjukdom och flytt kommer era beställningar att dröja en aning, vi ber er ha överseénde med detta. Vi kan tyvärr ej heller svara på mail dom närmaste dagarna.".
Min första tanke var att den som ägde sajten verkligen tänker på sina kunder. Nu har det gått ca en månad sedan texten kom upp.
Syrran har skickat fem stycken email men inte fått något svar. Dock så har hon noterat att under denna månad så har åtskilliga produkter lagts till i shoppen.

Nu börjar jag ana lite ugglor i mossen.. Någon som har hört något om shop tidigare? Eller du som äger den kanske finns här på wn?
Martins är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat
 


Aktiva användare som för närvarande tittar på det här ämnet: 1 (0 medlemmar och 1 gäster)
 
Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av

Forumhopp


Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 20:45.

Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
 
Copyright © 2017