| FAQ |
| Kalender |
|
|
#21 | |||
|
||||
|
Klarade millennium-buggen
|
Citat:
http://home.att.net/~cecw/lastpage.htm http://www.shibumi.org/eoti.htm' http://www.theverylastpageoftheinternet.com/ http://www.w3schools.com/html/lastpage.htm http://www.lastpageoftheinternet.co.uk/ http://www.mythologic.net/end.html En del vill vara först också.. http://www.internetfirstpage.com/ http://www.the-last-page.com/the_first_page.htm En som verkar mer trovärdig är ju http://info.cern.ch/ Well, lite off topic kanske, men det känndes bäst att passa på innan internet tar slut! |
|||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#22 | ||
|
|||
|
Klarade millennium-buggen
|
Är inte skogen och därmed papper på väg att ta slut? Då kanske man slipper Aftonbladet!
|
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#23 | ||
|
|||
|
Mycket flitig postare
|
Googles approach mot Deutche Telecom var intressant. Och det svartfiber nät de prospekterar gåt inte av för hackor. Frågan är väl om de har ork att realisera de planerna.
|
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#24 | ||
|
|||
|
Medlem
|
Jag tror att nån blandat ihop 35% från youtube med fildelning. 35% är nämligen exakt samma siffra som AMS-IX trafik sjönk när en viss fildelningssajt gick ner 31 maj.
|
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#25 | ||
|
|||
|
Har WN som tidsfördriv
|
Citat:
|
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#26 | |||
|
||||
|
Har WN som tidsfördriv
|
Citat:
elprisguiden: Klockrent sakt! Tyvär finns ju Aftonbladet.se kvar.brokep: kan mycketväl stämma, låter mer trovärdigt dessutom, för så jävla stora är fan inte Youtube. En miljon filderase som tankar i åtaliga TB/s låter större. |
|||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#27 | |||
|
||||
|
Bara ett inlägg till!
|
däremot står TPB för en stor del av trafiken i sverige
kan tänka mig att Youtube belastar USA-linan en del, men några 35% lär det knappast vara. |
|||
|
|
Svara med citat
|
| Svara |
| Ämnesverktyg | |
| Visningsalternativ | |
|
|