| FAQ |
| Kalender |
|
|
#1 | ||
|
|||
|
Nykomling
|
Skickar du många paket med posten eller annat fraktföretag där försändelsen har ett kollinummer? Jag vill utvärdera en ny tjänst/ide som jag har och vill ha kontakt med ett företag för att testa iden. Det kostar er varken tid eller pengar och det hjälper er att ha mer kontroll över era skickade paket.
Skicka ett email/pm där du beskriver vilken speditör och tjänst du använder och hur många paket du skickar. Mvh Ulf |
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#2 | ||
|
|||
|
Nykomling
|
ingen som skickar företagspaket här??
|
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#3 | ||
|
|||
|
Har WN som tidsfördriv
|
Uppdatera din profil.
|
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#4 | ||
|
|||
|
Nykomling
|
Hej igen, skickar du många paket med posten och använder dig av företagspaket eller likn. tjänst där varje försändelse får ett kollinr? Om du dessutom använder Postens Pacsoft så är jag intresserad av att komma i kontakt med dig.
Jag vill utvärdera en ny tjänst/ide som jag har och vill ha kontakt med ett företag för att testa iden. Det kostar er varken tid eller pengar och det hjälper er att ha mer kontroll över era skickade paket. Hör av dig! /Ulf |
||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#5 | |||
|
||||
|
Flitig postare
|
Är tjänsten/idén fortfarande ny efter ett år?
|
|||
|
|
Svara med citat
|
|
|
#6 | ||
|
|||
|
Nykomling
|
Citat:
|
||
|
|
Svara med citat
|
| Svara |
|
|