FAQ |
Kalender |
![]() |
#1 | |||
|
||||
Medlem
|
Tänkte vi skulle ha en tråd med dåliga exempel på hemsidor:
Här kommer dagen sämsta: http://www.freewebs.com/brareklam/ |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
|
|||
Mycket flitig postare
|
Citat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |||
|
||||
Klarade millennium-buggen
|
![]() ![]() ![]() |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |||
|
||||
Bara ett inlägg till!
|
Nja, tror nästan att den sidan bör ses med en glimt i ögat..Eller om du möjligen lyckats hitta en sida som är en restprodukt från ett nerlagt projekt..
![]() Ingen kan väl verkligen ha något annat syfte mer än att protestera mot all den reklam som förekommer på internet (i seriös omfattning exempelvis aftonbladet.se) |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | ||
|
|||
Supermoderator
|
Sjukt att TD godkänner dem, men även om det inte är något seriöst så är liknande sidor ingen ovanlighet. Gå in på "Nisses hemsida" så ser ni "Hej jag heter Nisse, sidan är under uppbyggnad men klicka gärna på mina banners!" följt av 10 TD-banners..
![]()
__________________
www.cellsynt.com |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |||
|
||||
Mycket flitig postare
|
Hrmmmm, visst, det kanske kan vara intressant för en del att få reda på alla dåliga sidor som finns....
Men, jag vet inte om en sådan tråd riktigt hör hemma i detta forum. Som seriös webbyrå så ska man aldrig klanka ner på någons sidor, utan berätta vad man kan förbättra i stället! Kanske jag som inte ser poängen i denna tråd...... Rätta mig om jag har fel om ni tycker jag är lite tråkig :-) Jaja, var bara tvungen att skriva av mig lite. Så, nu går resten av dagen mycket lättare! /Jonas EDIT: Ramlade visst in några inlägg medans jag skrev.... |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#7 | ||
|
|||
Nykomling
|
Tycker annars denna som egomaster skrev om i en annan tråd var.. ja, bedöm själv
![]() |
||
![]() |
![]() |
Svara |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|