Kom ihåg mig?

Sunets Webbkatalog

 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Oläst 2006-10-01, 09:38 #1
MST2005 MST2005 är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2006
Inlägg: 179
MST2005 MST2005 är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2006
Inlägg: 179
Min kompis fick ett mail häromdagen från Sunets Webbkatalog där de skrev att de har placerat den här personens webbsida i felkö eftersom de påstår att det finns vissa problem med personens webbsida. Men kruxet är att det inte finns några problem med personens webbsida som de antydde.

Inte nog med det så kräver de att den här personen ska placera sin webbsida i rätt kategori men det är inte den här personen som har placerat webbsidan i fel kategori utan det är de ansvariga för Sunets Webbkatalog som har placerat den här personens webbsida i fel kategori.

Jag anser att Sunets Webbkatalog inte är särskilt seriösa av sig eftersom de skickar ut mail där de påstår ett och annat som inte ens stämmer. Adressen till den här katalogen är: http://katalogen.sunet.se/index.html.

Nu undrar jag vad ni anser om Sunets Webbkatalog och vad ni har för erfarenheter angående Sunets Webbkatalog.
MST2005 är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat
 


Aktiva användare som för närvarande tittar på det här ämnet: 1 (0 medlemmar och 1 gäster)
 
Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av

Forumhopp


Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 05:04.

Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
 
Copyright © 2017