Klarade millennium-buggen
|
|
Reg.datum: Aug 2005
Inlägg: 5 166
|
|
Klarade millennium-buggen
Reg.datum: Aug 2005
Inlägg: 5 166
|
Vilket webshopsystem föredrar du?
Vilket webshopsystem föredrar du?
Du bestämmer själv de kriterier du vill använda för vilket system du i de flesta fall föredrar att använda för egen del (i de projekt du själv har möjlighet att välja fritt). Kommentera gärna vad du ser som viktigt i din bedömning. Du kanske har helt olika kriterier i olika situationer, det går bra att skriva en kommentar om det.
Denna undersökning gäller enbart de system som installeras på egen hosting-lösning (behöver inte vara VPS, utan om du hur en webbhotellhosting så räknas det med), dvs inte om du hyr en färdig tjänst av ett hostingföretag.
Jag har medvetet valt ut de mest förekommande systemen i diskussionen här på WN. Använder du annat system så ange gärna vilket så kan vi ta med det i en annan undersökning.
Mvh
Conny Westh
|