 |
Mycket flitig postare
|
|
Reg.datum: Dec 2004
Inlägg: 649
|
|
Mycket flitig postare
Reg.datum: Dec 2004
Inlägg: 649
|
mitt hjärtedomän knarka.com var nog ändå en miss att invstera i.
Trodde att bara namnet skulle dra till sig massa folk som slösurfar men ack så fel jag hade. Nu avviker folk adressen i tron att sidan handlar om droger. hälften av mail jag får från besökarna (iof inte så många) handlar om att köpa/sälja droger.
Snuten är inne då och då (eller så skickar dom roliga länkar till varandra) och håller ett öga på mig. De flesta (bra) företag nekar mina ansökningar på TD och folk tar inte mina tävlingar på allvar (endast 30% av besökarna till tävlingssidan deltar i tävlingen).
Råkade skicka ett mail till min professor en gång via knarka.com och sedan dess pratar han inte med mig som han gjorde förr. Samma vecka blev jag kontaktad av högskoleprästen där han frågade om jag hade tid att prata med honom. Det visade sig dock att han ville ha hjälp med sin dator dock fast det kanske var en inledningsmanöver?
Informationen spred sig i min omgivning om att jag ägde knarka.com och efter det så tror alla på högskolan att jag är värsta pundaren vilket medför att jag endast går ut med andra pundarbrudar som ingen annan vill ha för att dom är rädda för aids.
Morsan tror att jag knarkar varje gång jag ber jag om pengar, hon fattar inte att pizzor, cola och kaffe är jävligt dyrt.
Fattar ni? domänet har förstört mitt liv...
|