Tycker det verkar bra och överskådligt men är lite tveksam till om det är så bra att endast visa två olika säljare för varje produkt. Ofta när jag gör mina inköp är jag intresserad av att se vilka säljare som säljer produkten och är kanske beredd att betala lite mer för den för att få handla hos "rätt säljare". Detta beror då givetvis på hur mycket som skiljer, men det är ju då också något som skulle åskådliggöras i översikten.
En funktion som skulle vara trevligt är om man hade rubriker för kolumnerna, t.ex. Produkt / Pris / Säljare och då kunde klicka på respektive för att sortera om dem med avseende på detta.
Finns ju många prisguider numera och kan nog vara ganska svårt att få användare om man inte nischar sig mer. Hoppas själv på att få färdigt mitt planerade projekt under prisguide.se / prisguiden.se