Visa ett inlägg
Oläst 2005-02-14, 14:50 #17
Andreas Rönnqvist Andreas Rönnqvist är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Nov 2004
Inlägg: 87
Andreas Rönnqvist Andreas Rönnqvist är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Nov 2004
Inlägg: 87
1. Jag antog att logotypen inte var den bästa, men jag har utgått från mina egna kunskaper. Några förslag på vad som skulle göra logotypen bättre?
2. Vad är det för fel på navigationen? Lite mer utförlig kritik hjälper mycket mer, är den svårförståelig, dåligt upplagd eller vad? Kan ju knappast förbättra utan att veta vad du har för tveksamheter.
3. Jag vet att språkproblemen kvarstår, men det är en innehållsmässig sak jag arbetar på löpande.
4. Återigen, förklara gärna VARFÖR färgvalet är "skeptiskt", det ger inget att klanka ner på den då vet jag knappast vad jag behöver rätta till.

Synd att du tycker att det skett en försämring, vad hade DU föredragit att jag hade gjort utifrån NoobT-temat? När jag läser igenom den här tråden hittar jag ingen tidigare kritik från dig, så då frågar jag nu istället. Hur hade du gjort det?

Tack för dina synpunkter jag ska arbeta på logotypen och om du ger mig lite mer feedback på din kritik så ska jag väl kunna se över även Navigeringen.
Andreas Rönnqvist är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat