Visa ett inlägg
Oläst 2009-06-05, 23:05 #16
MusikMixen MusikMixen är inte uppkopplad
Bara ett inlägg till!
 
Reg.datum: Feb 2008
Inlägg: 1 527
MusikMixen MusikMixen är inte uppkopplad
Bara ett inlägg till!
 
Reg.datum: Feb 2008
Inlägg: 1 527
Eftersom jag handlat av er en gång så känns det extra kul att skriva här ..
Jag och sambon satt och diskuterade, vi ville ha ett snabbt svar samtidgt som vi kollade igenom er sida.. Det jag saknar hos er är en chat. På så sätt kunde vi få svar och båda hade sett svaret direkt. Kanske lite "du är en skum kund" men jag tror många par tänker så, vi gjorde det iaf

En riktigt bra FAQ löser det mesta, du skrev bla att de frågar längden på tex armen, varför inte mäta upp och skriva in det på infosidan vid plaggen?

Själv så blev vi nerlusade med supportfrågar, vi hade säkert 200 frågor om dagen. Oftast var det samma frågor så vi fixade ihop en riktigt bra FAQ med de vanligaste frågorna.. Nu sitter vi nästan och väntar på att det ska komma in ett supportmess, hehe!..

Lycka till med allt och tack för en bra sida..
/Micke

Edit: Var ett tag sedan jag var på er sajt.. Ser att ni har en chat nu, dock hade jag lagt den under "kontakta" sidan.
MusikMixen är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat