Medlem
|
|
Reg.datum: Mar 2007
Inlägg: 106
|
|
Medlem
Reg.datum: Mar 2007
Inlägg: 106
|
Sista försöket jag försöker sälja scriptet nu sen så ger jag upp. Jag är i stort behov utav pengar så jag säljer sidan för 4000 kr och du får du ensamrätt på scriptet så först till kvarn gäller.
Adressen och webbhotellet har jag sagt upp så det finns inte möjlighet att visa hur sidan ser ut för alla utan det gör jag endast till de som är seriösa.
Koden är ytterst välgjord och klarar troligtvis många besökare (har inte testat själv men jag har gjort allt jag kan för att optimera sedan.)
Bifogar en bild på hur startsidan såg ut kanske det ringer några klockor för de som har varit intresserade men dragit sig ut. Värt att säga är väl också att det inte finns något admin system förutom att skicka ut nyhetsbrev, godkänna bilder och att lägga till evenemang. Jag gör klart ett admin system för att ladda upp vimmelbilder, lägga in krogar och administrera användare för 3000 kr extra. Om man kan MySQL så är det inga svårigheter att t.ex banna medlemmar då det är inbyggt i koden bara jag som inte orkat göra så man kan göra det från hemsidan.
Först till kvarn gäller och jag vill ha en så pass snabb affär som möjligt. Samma e-postadress som förut: timmie.sarjanen (a) gmail.com
Vänligen,
Timmie
|