Har ni (Snapback.se) exklusiva avtal eller inte?
En domän jag försökte snappa, och som jag hade högsta budet på, reggades av Gsys men jag fick sedan ett mail från Snapback om att ett högre bud inkommit (trots att auktionen var avslutad), men att systemet missat det. Vilket förklarades vara på grund av en bugg.
Det märkliga är ju att detta bud var nästan 10(!) gånger högre än mitt (10000:-), vem lägger ett sådant bud? När jag förklarar att det inte är mitt problem att systemet strular så får jag svaret att Snapback inte lyckades registrera den.
Så med tanke på vad jag läste här:
http://www.webmasternetwork.se/index...6&t=30887&st=0 så undrar jag också om jag nästa gång kan lita på ert system och att domänen jag lägger högsta bud på går till mig och inte godtyckligt till era "partners" med alla märkliga namn som kommit fram ovan.