Ämne: Baskien.se
Visa ett inlägg
Oläst 2008-07-13, 10:02 #7
sasserdudes avatar
sasserdude sasserdude är inte uppkopplad
Mycket flitig postare
 
Reg.datum: Feb 2008
Inlägg: 569
sasserdude sasserdude är inte uppkopplad
Mycket flitig postare
sasserdudes avatar
 
Reg.datum: Feb 2008
Inlägg: 569
Citat:
Originally posted by tartareandesire@Jul 13 2008, 02:27
Lugn och fin, sasser =)

Har först och främst aldrig påstått att det är mycket till programmering på Baskien-sidan vilket de flesta förmodligen inser.

Jag håller självklart med dig precis lika mycket som tidigare talare vad gäller allt som har med utseendet att göra.

Att ens kalla det projekt är nästan synd också, tanken var bara att fylla domänen med något och få ut den i sökmotorerna tillsammans med ett gäng andra .se-domäner som det inte finns något större värde i att satsa tid på. Det är således främst innehållstips som är intressant. Sidan kommer inte att ges någon direkt underhållstid framöver, nyheter hämtas t.ex. per automatik.

Vad gäller texterna så håller jag nog inte med dig dock. De är väl ganska standardutformade faktatexter. Och, nej, Baskien är inte en stad i Spanien.
Okej förstår vad du menar..

Jag sa fel, land menar jag.


keep it up.
sasserdude är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat