Visa ett inlägg
Oläst 2008-05-20, 22:41 #18
Padchi Padchi är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2007
Inlägg: 106
Padchi Padchi är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2007
Inlägg: 106
Citat:
Originally posted by pokerstjärna@May 20 2008, 22:35

När jag skriver bajs, menar jag inte rent bajs från WC som man tar upp och säljer.
Utan det kan vara en baslåda som är byggd på bajs som har blivit miljövänligtbajs typ (du förstår poängen med det hela?)
Jadu bra fråga: jag är nog lite mer åt tankar ideer samt förmedla saker men även lära ut.
Ja jag förstår poängen, tyckte ändå det var lite ironiskt.
Själv så tycker jag om att lösa om tankar och idéer, allt mellan himmel och jord. Jag vill läsa andras åsikter och tankar.
Men om man bortser från mig och tänker på vad de andra har sagt så tycker jag att du ska köra på en blogg om marknadsföring. Där i kan du också få in en massa tankar och idéer inte bara lära ut. Ta upp billiga alternativ när det gällar t.ex att trycka visitkort, ta upp varför det är bra att trycka visitkort och egna tankar om visitkort.

Om du kan få med information, fakta och egna tankar så är en sådan blogg guld värd. Det är som i skolan, information ger ett G. Information och fakta ger ett VG och egna tankar och reflektioner ger ett MVG.
Padchi är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat