Citat:
Ursprungligen postat av wwww
Citat:
Ursprungligen postat av sasserdude
Den som köpte den, måste prioritera dyra onödiga produkter högre än att göra en egen bra hemsida för de pengarna 
|
Jag köpte den och står för det! Ser ett värde i domänen i sig - att det följer med en "onödig" funktion försämrar inte detta värde, utan ser jag mer som en kul bonus som kanske kan vidareutvecklas!
Det känns för övrigt tryggt att vi har fått ytterligare en rättrådig smakpolis på WN. En sådan som förstår vad som är nödvändigt och vad som är onödigt här i livet!
Klippt från den rättrådiges hemsida:
sasserdude: var kan man köpa kaffe billigt?
ragnar: vart tog brudarna vägen?
flowerhun: helsike vad det regnar här uppe då.
tennolof: fan vad det är gött med revbennspjäll.
gunde: ut å åka skider i lappland då!
Vilka fantastiska klokheter! Känns nödvändigt och riktigt djupt! Men så sker också allting under epitetet: WHAT WE THINK, WE BECOME.
Så mycket töntiga tankar; måste ju således ha lett till ett tillskott av ett antal ......
|
haha, min lilla shoutbox ja, jag håller på bygger upp sidan för fulla muggar, och om det var mina 4 tankar jag skrev ner på 30 sek som fick dig att reagera så ber jag om ursäkt för att jag inte ville lägga in latin där.
Ville ha lite tråkig humor bara.
Så jag är ledsen att inte sidan lanseras på en sekund, det var bara lite ur shoutboxen
Du är välkommen att besöka min hemsida när den är klar om du vill

skicka gärna en e puss till mig också.
PS: var det, det sämsta du kunde hitta på min sida? då får jag bara tacka