Okej! Jag tackar för alla svar, även om jag inte alltid förstår dem

.
Tänkte bara att jag skulle svara på lite saker som jag kanske inte riktigt håller med om eller förstår.
Citat:
Stor blaffa längst upp som det inte alls är självklart att det skall tryckas längst ut till höger på. Hela flashen signalerar tryckbar i FF men inget händer.
|
Den stora blaffan längst upp du pratar om antar jag är headern. Men vad du tror man kan tryck på där vet jag tusan. Flashen är som sagt inte klar än det kommer en "mini" film och den är tryckbar, det finns två flikar längst ut. Kan hålla med om att de just nu kanske inte är välrdens självklaraste, ska jobba på det.
Sida är för övrigt gjord för att passa bäst i upplösning w 1024, men funkar även bra i w 800. I w 600 kan jag förstå att man tycker det är jobbigt, men sitter man med en sån upplösning så måste jag tyvärr säga att man får skylla sig själv. Man kan inte anpassa sig till allt.
Det va intressant att se hur alla reagerade på den här designen, det märks att smaken verkligen är olika.
Tack ni som svarat! Jag tar till mig och ska försöka fixa till en del små saker. Men vissa saker ger jag mg tusan på som grafisk formgivare att ha kvar.