Visa ett inlägg
Oläst 2007-12-18, 08:56 #11
Adfair Adfair är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Jul 2007
Inlägg: 38
Adfair Adfair är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Jul 2007
Inlägg: 38
hej

ska försöka svara på allt här:

Nej, du behöver ej lägga in ditt kontonummer nu. du kan sätta nollor eller streck bara. dock om du börjar använda oss så måste vi ha ditt ibann och swiftcod när vi väl kommer så långt så att vi skall utbetala till dig, inte innan. Så du kan lugnt skapa ditt konto utan att bli sur =).

ang att lägga ut våra annonsörer så visst kan vi göra det, dock känns det mer seriöst för vår del att du som website får ett login där vi kort tillsammans går igenom vårt enkla uppbyggda system. dock är det en bra ide och jag ska ta och lägga upp en del av annonsörerna på siten.

I systemet så är alltid ca 40-45 annonsörer igång alltid. Vi har just nu ca 6-7 klickkampanjer igång med bra ersättningar som ligger mellan 2-4,60/klick, det är:

Bengt-Martins Skidresor
Betway - startar i Januari
Actionaid
Skd.se
Sembo
Lyckobingo
Festival Fyrverkeri - mellandagarna.
Adfair är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat