Ämne: inArchive.com
Visa ett inlägg
Oläst 2012-07-30, 19:56 #106
Kimpo Kimpo är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2009
Inlägg: 185
Kimpo Kimpo är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2009
Inlägg: 185
Citat:
Ursprungligen postat av Bosse007 Visa inlägg
Tja, kanske det som jag sagt genom hela tråden?
Dvs att diskutera sakfrågan.


Precis hur de vill, bara det handlar om InArchive, dvs trådens ämne.


Om någon känner för detta, så tja, varför inte?


Vad får dig att tro att en kurs i "vett och etikett på internetforum" inbegriper att man inte ska bry sig om infantila kommentarer och personangrepp?


Nej, det gör jag inte. Vilket alla som läser denna tråd har möjlighet att konstatera.
Du tycks sälla dig till kategorin som inte förstår att tråden handlar om InArchive, och det är du fri att göra. Men tror inte att du kommer att gå oemotsagd bara för detta.


Om du tycker att barnsligt beteende är befogat för att jag har åsikter och för att jag är expert på SEO, så får du väl tycka det.


Right back at you.

Intressant att du tycker det är ok med oväsentliga kommentarer och personangrepp, men att den som blir påhoppad inte ska ha rätt att försvara sig.


Ett tips, sluta läsa denna tråd - som du påstår dig finna underhållande - om du inte vill läsa mina citat.


Ja, och det är mitt fel för att jag försvarar mig mot oväsentligheter som inte hör till denna tråd.


You're welcome.
TL;DR

Och där slutar jag mata trollet...
Kimpo är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat