Visa ett inlägg
Oläst 2012-07-02, 19:57 #2
Frebjos avatar
Frebjo Frebjo är inte uppkopplad
Flitig postare
 
Reg.datum: Jun 2012
Inlägg: 360
Frebjo Frebjo är inte uppkopplad
Flitig postare
Frebjos avatar
 
Reg.datum: Jun 2012
Inlägg: 360
Citat:
Ursprungligen postat av Legenz Visa inlägg
Är det någon mer än jag som har problem med Crystone?

Den senaste veckan har jag varje dag fått detta felmeddelande titt som tätt: "Error occurred: 500 - internal server error". Det inträffar framför allt när jag är inne och uppdaterar sidorna, vilket är grymt störande. Oftast är sidoarna tillbaka inom 2-3 min, men det inträffar ständigt.

Crystones support säger att dem jobbar på en lösning, men det har inte blivit ett dugg bättre på en vecka. Så – som sagt – är det någon som upplever liknande problem?
Hejsan Legenz,

Fredrik Björklund heter jag och jobbar som kundtjänstansvarig på Crystone, jag är ledsen att detta har drabbat dig. Vår teknikavdelning försöker hitta vad som är fel med denna server som du ligger på, vi är medvetna om problemet.

Om du mailar mig direkt på [email protected] så ser jag till att vi flyttar din sida det första som händer imorgon bitti till en helt ny server.

Mvh
Fredrik Björklund
Crystone AB

Senast redigerad av Frebjo den 2012-07-02 klockan 20:00
Frebjo är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat