Citat:
Ursprungligen postat av Tim
Under faktureringsöversikt så finns det en flik till höger om den aktiva månaden vald som heter Faktura. Här klickar jag. Och då gör jag endast detta efter att en månad är avslutad då det inte finns en faktura att få om månaden inte är slut.
När jag klickar här får jag en fin popup med veckovis rapportering av den valda månaden med summorna dragna per vecka med mina företagsdetaljer Samt Google Adwords företagsdetaljer och allt stämmer utom just Beskrivningen. Denna är tom.
Är jag inne på fel sida?
|
Det framgår ju tydligt i popupen att det handlar om Google adwords annonseringstjänst samt att det är frågan om kundinitierad betalning för varje post. Beskrivning bör väl således vara onödig eftersom det inte går att göra andra typer av inbetalningar till google adwords.