Visa ett inlägg
Oläst 2010-04-29, 14:43 #15
webbaccess webbaccess är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Apr 2006
Inlägg: 90
webbaccess webbaccess är inte uppkopplad
Medlem
 
Reg.datum: Apr 2006
Inlägg: 90
Citat:
Ursprungligen postat av theland Visa inlägg
Tänkte passa på att skriva ett inlägg när det nu ändå handlar om mig. Är flitig läsare av forumet men inte särskilt aktiv skribent.

fr33r1d3: Utifrån hur dåligt det fungerat för dig sista tiden så har vi definitivt inte levererat det vi åtagit oss till. Du har min info. Hör av dig så löser vi det på bästa sätt!

emilv: Korrekt att informationen är inaktuell. Har tagit bort detta.

webbaccess: Beklagligt. Inget annat. Ändrat inloggningen.

Vad gäller försvunna e-postkonton är det troligen något i migreringen till DotNetPanel som inte varit 100%. Tyvärr har jag inte hittat något i logg-filerna för varken DotNetPanel eller mailservern. Felsökningen fortsätter dock.

Min tid de senaste åren har varit begränsad och som många säkert ser och förstår har webbhotell tyvärr inte fått den tid det skulle behöva.
Ur min synpunkt så känns det som fel som inte får lov att uppstå, dels att konton försvinner och sen att man kan komma åt konton utan att behöva logga in med någon input.
Sedan att kalla sig för ett företagsnamn när man har ett annat som är aktiebolag är inte lagenligt.

Theland: blir du så förbannad för kritik att du måste köra SQL injektioner?

Senast redigerad av webbaccess den 2010-04-29 klockan 19:19
webbaccess är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat