Visa ett inlägg
Oläst 2010-03-06, 20:18 #19
MRosensons avatar
MRosenson MRosenson är inte uppkopplad
Flitig postare
 
Reg.datum: May 2006
Inlägg: 358
MRosenson MRosenson är inte uppkopplad
Flitig postare
MRosensons avatar
 
Reg.datum: May 2006
Inlägg: 358
Citat:
Ursprungligen postat av Lancelot Visa inlägg
Det är faktiskt där jag fastnar lite. Jag vet inte riktigt om jag vill synas på det viset; fastän jag inte gör något konstigt.
Ja förstår va du menar, men som ja sa i några inlägg ovanför, om du tar nån bild där de är 2-3st (vet inte hur många ni är i firman?) som leker med grejerna, är stiligt klädda och småskrattar lite.
Och tar ett seriöst kort, alltså med en riktig fotograf som kan få de att se riktigt bra ut, så skulle ja tänka såhär när ja såg kortet "Seriöst företag som har roligt på jobbet", såna vibbar är jävligt bra!

För de första blir man köpsugen, och om man undrar något är man inte de minsta "nervös" över att fråga, för ni verkar vara ett sånt jäkla skönt gäng så risken att få ett surt svar är minimalt!

(Som du märker tror ja stenhårt på den där bildidén, ser bara fördelar så länge de är ett proffsigt taget kort)
MRosenson är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat