 |
Medlem
|
|
Reg.datum: May 2005
Inlägg: 270
|
|
Medlem
Reg.datum: May 2005
Inlägg: 270
|
O va roligt med konstruktiv kritik, underbart!
Angående utseendet och FÄRGER så hade vi en tanke på att det var innehållet som skulle få plats och att utseendet inte skulle ta över intrycken.
Men vi får tänka igenom färgvalet =) Att den är mörk är bara en kontrast till dom stora allmänna videoclipsidorna... denna är nischad för humor och vi tänkte att det mörka skulle vara som en kännetecken på att man hittat en *underground* videoclip sida med humor av kvalite=) flummigt men nått i den stilen.. vi får tänka på det oxå =)
Tack Luvan för dina kommentarer, alla påpekanden är klockrena.. vi har inte jobbat alls så mycket med utformningen av själva sidan som visar content... men detta är väldigt tacksamt att ha med sig när vi hugger tag i detta!
|