Visa ett inlägg
Oläst 2007-03-29, 22:35 #10
melin melin är inte uppkopplad
Har WN som tidsfördriv
 
Reg.datum: Jul 2003
Inlägg: 1 396
melin melin är inte uppkopplad
Har WN som tidsfördriv
 
Reg.datum: Jul 2003
Inlägg: 1 396
Citat:
Originally posted by matthew@Mar 29 2007, 21:08
- 1MB är alldeles för lite för att lagra bilder, du kan högst få upp en bild i bildgalleriet, om ens det. Har du en hyfsat bra kamera har du ingen chans att ens få upp en bild.
- Bilderna som skall representera svarsalternativ i poll-sektionen är svåra att läsa. Overall tycker jag bilderna med text är värdelösa och svåra att läsa.
- Det var någon som sa att när det inte fanns några inlägg i gästboken står det Inlägg: st. Det är likadant med besöksloggen, istället för att visa det som är där nu, skriv bara ut Tyvärr har du inte haft några besökare än., eller liknande. Ser oproffsigt ut annars.
fråga... varför ska du skicka upp bilder i 2800x2000 upplösning med 300dpi på en hemsida för? 1Mb räcker till.. ett antal bilder helt ärligt talat..
melin är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat