Visa ett inlägg
Oläst 2007-02-13, 19:56 #15
Hofvet Hofvet är inte uppkopplad
Mycket flitig postare
 
Reg.datum: Dec 2005
Inlägg: 532
Hofvet Hofvet är inte uppkopplad
Mycket flitig postare
 
Reg.datum: Dec 2005
Inlägg: 532
Har tidigare lagt märke till att du då och då påpekar andras ofrivilliga misstag och ofta ger kommentarer till medlemmar som av ren okunskap stavat fel, använt dålig grammatik eller inte följt forumets oskrivna regler som kan uppfattas som rena förolämpningar.

Var därför jag frog en förhastad slutsats och såg ditt inlägg som att märka ord, vilket jag fortfarande inte kan se hur det inte är, jag tror alla förstår vad jag menade. Det borde ju du med göra, det var ju du som tipsade mig om vart man hittar det jag tipsade om/förtydligade vart det fanns.

Ser att mitt inlägg ser lite väl dumt ut, var inte menat att verka så "hårt". Urkäkta mig för det. Både du och jag berikar forumet även om alla inlägg gör det mer eller mindre

Trevlig kväll!
Hofvet är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat