Visa ett inlägg
Oläst 2006-10-08, 21:39 #17
Jan Jan är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Oct 2006
Inlägg: 41
Jan Jan är inte uppkopplad
Nykomling
 
Reg.datum: Oct 2006
Inlägg: 41
Jag har inte så höga krav på hastigheten vid registreringen när det gäller Loopia. Men till skillnad mot er som tycker att det nu går snabbare så tycker jag nog tvärt om att det tar längre tid just nu.
Köpte tre domäner genom Loopia i torsdags, betalade dom direkt när jag fick fakturan genom Nordeas Internetbank. Pengarna borde ha varit hos Loopia i fredags klockan 11.
Idag (söndag) så är domänerna fortfarande oregistrerade.

Det är inte så viktiga domäner så det är ingen brådska men känns ändå som om det här har tagit lite väl lång tid. Men till Loopias försvar så kan ju felet lika väl ligga hos Nordea som hos Loopia samt att det faktiskt har varit helg.

Men för att sammanfatta. Jag håller inte med om att det går snabbare nu än förut. Tycker snarare tvärt om.
Jan är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat