Visa ett inlägg
Oläst 2006-07-05, 12:30 #38
Anders Larssons avatar
Anders Larsson Anders Larsson är inte uppkopplad
Klarade millennium-buggen
 
Reg.datum: Jan 2004
Inlägg: 3 205
Anders Larsson Anders Larsson är inte uppkopplad
Klarade millennium-buggen
Anders Larssons avatar
 
Reg.datum: Jan 2004
Inlägg: 3 205
Citat:
Ursprungligen postat av GalaxyPAA
Citat:
Ursprungligen postat av martinh
Det blev en himla massa OT om hur kassa Helgon är på att svara på mail, som inte riktigt har något med ursprungsfrågan att göra. Då hjälper nog varken flödeshcheman eller fin struktur.
För att försvara Helgon lite så har de svarat snabbt och trevligt de två gånger jag har varit i kontakt med dom angående annonsering, fast då kontaktade jag raven direkt som är annonserings-ansvarig.
Och snälla, hur moget är det att dra alla helgonmedlemmar som emo-kids som skär sig och har svart mascara? skitsnack...
Tack för mej, håller för rensning här..
Var Raven Trevlig mot dig så är det ju jättekul. Mig svarade hon inte ens. Dom andra i Crew var trevliga, Stefan? Svartrock Svarade inte ens. Varför har jag ju berättat innan. Fattar du inte att detta är bra att det kommer ut så folk vet hur det inte fungerar där och hur han inte ens svarar folk. Dvs mig och en bekant som dessutom inte ens säljer samma saker som brossan Mr Silver.Bullet.
Ska det vara censur här tycker du då man diskuterar så pass viktiga saker. Det jag skrev om Flashback är bra att veta också. Åtta klick per dag istället för åttahundra utlovade osv.
Sen var det med glimten i ögat vi skojade om Helgon Kidsen så unga är inte alla där heller förresten.. Men det gick visst dig helt förbi. Vi kanske inte ska skoja om nåt här?
Mats
Visst är det kanske dålig stil att inte svara, men som sajtägare har man väl ändå rätt att välja vem som ska annonsera eller inte. Sluta tjura, gå vidare. Så viktig kan ju inte en enskild sajt som Helgon vara för dig?
Anders Larsson är inte uppkopplad   Svara med citatSvara med citat