Medlem
|
|
Reg.datum: Jun 2006
Inlägg: 62
|
|
Medlem
Reg.datum: Jun 2006
Inlägg: 62
|
Jag är inte schizofren, jag inte mytoman och jag är inte Pär Brumark. Det jag konstatera är att ingen från TPB vill svara på mina enkla frågor.
Jag har hållt med kopplingen mellan IT och affärer i över 20 år. Jag driver egna företag, är oberoende innovatör inom olika områden samt undervisar och forskar vid ett av landets universitet.
Jag ställer frågor, men får inga svar. Detta tycker jag är underligt. Att bli personligen påhoppad med diverse invektiv är bara löjligt och visar mer om avsändaren än om mig. Jag har inte uttalat mig kränkande om någon enda person. Att ställa frågor är inte att kränka eller förtala någon - men att kalla någon med åsikter som inte stämmer med någon annans för schitzofren - det är kränkande. Att kalla någon för mytoman - ligger i samma härad.
|