![]() |
Hej!
Jag la till min sida i googles index för ca 5 dagar sedan. När jag för två dagar sedan (tre dagar efter jag la till min länk) fanns jag fortfarande inte med i Googles index och blev lite rastös så jag la till min länk igen. Nu idag finns jag fortfarande inte med i indexet. Tror ni att jag har blivit svartlistad för spam? |
Citat:
//Björn |
Citat:
|
Citat:
//Björn |
Se till att skaffa dig några kvalitativa inlänkar från sajter som har hög PR istället... att lägga in sig på google brukar inte vara någon snabb väg för att hamna i deras index.
|
Jag känner mig så jäkla bra idag att jag kan göra dig en tjänst och ge dig skjuts in till google-index. Jag har PR5 så du blir säkert nöjd med det och google likaså. Shoot baby. Helst innan jag går och lägger mig.
|
Saint är alltid lika snäll, bara för han bott i trollhättan ;)
Edit: Hjälper dig med pr4 inlänk bara för det |
om det ar gratis utdelning av lankar sa pma mig sa kan ni fa en lista ;)
|
Jag har också några länkar som kan behöva inlänkar från hög PR. ;-)
|
Nu ska ni inte ta och förstöra de där speciella tillfällena som dyker upp ibland ;-)
|
Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 23:55. |
Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson