WN

WN (https://www.wn.se/forum/index.php)
-   Köp & Sälj (https://www.wn.se/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   partner sökes inom erotik/adult (https://www.wn.se/forum/showthread.php?t=1043158)

christer50 2010-08-03 18:29

partner sökes inom erotik/adult
 
Hej
söker en partner för några erotikleksaks shoppar bl.a edenslustar.se.Enligt reglerna ska man ange pris?ok priset beror på om framtida partner har egna shoppar som en del i en deal,men ok enligt reglerna begärt pris 100k säljes som privatperson.priset är otroligt förhandlingsbart beroende på vem du är?och vad du kan erbjuda.Söker någon som brinner för detta,finns inkomster redan och en enorm potential.pm vem du är och vad du kan erbjuda.

DavidVWallin 2010-08-03 18:47

Oj då, bra klipp. Du köpte edenslustar.se för 30k för ca två veckor sedan hehe :-)
Ber om ursäkt för inlägget men var tvungen.

Westman 2010-08-03 18:55

Finner ingen som helst företagsinformation på edenslustar.se och PlusGirots sökfunktion returnerar "Inga kontohavare matchar dina sökvillkor."

Kan du komplettera med information?

abergman 2010-08-03 18:58

Citat:

Ursprungligen postat av Westman (Inlägg 20364317)
Finner ingen som helst företagsinformation på edenslustar.se och PlusGirots sökfunktion returnerar "Inga kontohavare matchar dina sökvillkor."

Kan du komplettera med information?

Han tog över shoppen måndags förra veckan, så han har väl inte hunnit fixa allt sånt än;)

christer50 2010-08-03 19:25

Helt rätt, inte hunnit fixa till det ännu, håller på med nya shoppar, snart färdiga.Haha ja det var ett klipp om man kunde få 100k för halva haha men som jag faktiskt skrev,enligt reglerna ska man sätta pris och det gjorde jag(med råge hehe)men allvarligt talat jag kanske ger bort halva gratis till rätt person som har något att erbjuda ex i form av andra sajter,seo på hög nivå osv så det är inte pengar utan en partner jag vill ha som kan tillföra något.Men absolut om någon vill ge mig 100lax så lovar jag att jag ska tänka på det hehe.Uppgifter ang postgiro,adresser mm är på g,allt tar sin tid på både banker och bolagsverk under semestertider.

Westman 2010-08-03 19:41

Citat:

Ursprungligen postat av abergman (Inlägg 20364318)
Han tog över shoppen måndags förra veckan, så han har väl inte hunnit fixa allt sånt än;)

Det var därför jag frågade efter komplettering och det fick jag inte men väl en förklaring.

KristianE 2010-08-03 20:00

Lite mellanslag efter kommatecken och punkter, tack. Lite svårt att läsa just nu.

Helix 2010-08-04 00:54

Med en vinst på ~45tkr per år, så gör en "bra" värdering av verksamheten :confused:


Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 03:01.

Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson