![]() |
Hej.
Jag är inte direkt aktiv i detta forum, jag läser mest, men om någon orkar svara på min simpla fråga skulle det vara schysst: - Är det för mkt reklam på www.jesper.nu? #Länk editerad av Mats# Tack för svar, Jesper Ekerling |
Hehe, jag fick just skäll av en kille för jag länkade sidan, sorry.. =)
|
Citat:
Tycker inte att det är så farligt med reklam förutom den enerverande popupen som kommer på varje undersida. // Mats |
Ja, det glömde iofs att skriva, popupen försvinner om 8 dagar. Så den kan man nästan bortse från. Jag gillar den själv inte..
|
Citat:
|
På tal om popups-blocker så testade jag att gå in på nån hemsk sida jag gjort för flera år sen i syfte att terra goda vänner, då sidan i sig bara matar fram äckligt många popups.
Google-toolbar eliminerade den helt och hållet. Det enda som märktes var att räknaren som visar antal spärrade fönster tog ett rejält skutt :D |
Citat:
// Mats |
Citat:
Citat:
|
Själv anser jag att om man vill ha lite mer reklam än vanligt, så skall man hålla sig till ej-rörliga bilder. Tycker att allt som rör sig brukar distrahera besökaren från innehållet. Men det är bara min åsikt.
|
Citat:
Känns bara löjligt med en massa reklam på en personlig hemsida. |
Gillar inte småknapparna, förmycket oregelbundet blinkande i ett hörn, svårt att se vad de handlar om ändå.
Annars är det ok med reklam. Citat:
|
Citat:
|
Citat:
Mvh Jonas |
Citat:
Äh, jag kanske har tröttnat lite på den efter 4 månader :P |
Hmm, nej mer reklam!!
Du vet väl att du ska ha min banner i några månader framöver. Hoppas den stora blir ledig snart... Det var jag som hade smygbilderbannern du vet. |
Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 14:35. |
Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson