![]() |
Erotisk sajt med mellan 3500 och 4000 unika besökare om dagen säljes.
Inte alls haft varken tiden eller orken att sköta denna sajt, har ändå dragit in 6000kr de senaste 2 månaderna. Siten är fullt utvecklad med adminsystem! Mer info via pm, såsom statistik eller bilder samt url. igen url här med respekt för de yngre läsarna :) |
10k bjudet
|
Då budet är tillbakadraget och jag endast fått oseriösa förslag där de vill dela upp betalningen säljer jag nu till högstbjudande och börjar på 7000kr.
|
7000kr bjudet
|
Användaren kan inte ta emot fler privata meddelanden.
Skicka url i Pm tack! |
Kan inte ta i mot mer pm ju.
Vad ligger budet på? Pm:a mig adress till statestik på besökare o en länk till sidan. |
såå rensat, sjukt stor efterfrågan och många PM
tar Hemskt gärna emot mail om jag missar nån då jag finner de enklare att hålla koll på vilka jag svart på |
8000 KR bjudet
|
Väntar fortfarande på PM med info.
|
Samma här
|
PM med info skulle vara snällt!
|
9000kr bjudet
|
9500kr bjudet
|
10 000 bjudet
|
Jag skulle gissa på att du får mer pengar för sajten om du pm:ar de som har försökt nå dig för lite statistik samt URL :)
|
Citat:
|
Jag ber återigen om ursäkt och PM,ar er som bett om de i tråden..
Tycker jag Pm,at hela WN snart. Kan inte finnas många kvar iaf :) |
SÅLD
|
Vad gick den för?
/empty |
Folk här på WN nappar på första bästa bud. Vad är det med er?
Nu hann jag inte lägga ett bud.. Säljare borde meddela om sista budtid så man vet. |
Det handlade om att både köpare och säljare gärna såg en snabb affär. då köp-nu-priset jag satte blev uppnåt sålde jag. Lämnar till köparen att meddela vad den gick för om han så vill.
|
Citat:
|
Citat:
/empty |
Citat:
|
Men om det var bråttom kunde väl säljaren sagt det i tråden. Men men, nu har jag lärt mig till nästa gång att folk är desperata över snabba pengar. Köpte för övrigt en sajt förra veckan som "desperat" såldes här på WN. Inte mig emot när det var jag som slumpvis var snabbast att slänga ut ett bud.
|
Citat:
Drar du ut för mycket på det kanske alla bra bud drar sig undan exempelvis. Vill man som i detta fall sälja den för ett pris förstår jag inte varför man ska dra ut på det? Även om jag nu själv hade låtit den stå på auktion lite längre men... Alla är vi olika Och även noterat kanske det finns anledningar att vilja bli av med det fort. P.S. Hoppas du fick 20'000 för den i alla fall? om den hade inkomst på ~3000kr/mån |
Citat:
// Mats |
Arrrgh! Kände det på mig... Jag kommer aldrig kunna köpa en bra porrsida här på WN. Ni med p-butiker tjänar ju hur bra som hälst på att köpa sånahär sidor.
Och som er är jag bara intresserad av svenska porrsidor. =) |
Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 12:04. |
Programvara från: vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson